poniedziałek, 25 sierpnia 2014

"100 najważniejszych pytań jak skutecznie
zarządzać kancelarią prawną"


"Współczesny prawnik jest negocjatorem, biznesowym doradcą, ekspertem. Dopiero na końcu prawnikiem w podstawowym znaczeniu tego słowa. Nie może być przy tym ani tylko dobrym rzemieślnikiem, ani filozofem. Musi być przede wszystkim prawnikiem praktycznym."


Artykuł dostępny pod linkiem: "Prawnik XXI wieku".


Rekomenduje Wam również lekturę książki autorstwa pani Doroty Hołubiec 
pt. "Zarządzanie kancelarią prawną. 100 najważniejszych pytań jak robić to skutecznie".Pani Dorota Hołubiec o
d kilkunastu lat zajmuje się marketingiem i szeroko pojętym kreowaniem wizerunku. Jest jedną z pierwszych osób w Polsce, która z sukcesami zajmuje się marketingiem usług prawnych. Doradza zarówno małym i dużym kancelariom jak i międzynarodowym korporacjom prawniczym.


Powyższa publikacja zawiera odpowiedzi na pytania zadawane przez uczestników krajowych oraz zagranicznych konferencji, seminariów i warsztatów prowadzonych przez panią Dorotę Hołubiec. Omówione zagadnienia dotyczą profesjonalnego zarządzania kancelarią prawną, dlatego też powyższa publikacja  przydatna będzie przede wszystkim dla przedstawicieli zawodów prawniczych, którzy prowadzą własne kancelarie. Również osoby zainteresowane tematyką relacji międzyludzkich, organizacją czasu, obsługą klienta, kreowaniem wizerunku oraz szeroko pojętym marketingiem powinny sięgnąć po tą publikację i poszerzyć horyzonty swojej wiedzy i zdobyć nowe umiejętności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz