sobota, 7 marca 2015


1 selfie = 1 posiłek dla psiaka ze schroniska 
– akcja „Karma wraca” startuje 


Wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie i udostępnisz je na swojej tablicy, a jeden z kilku tysięcy Psiaków ze schronisk dostanie michę pełną karmy – tak w skrócie można opisać świąteczną akcję Fundacji Sarigato „Karma wraca”, która organizowana jest w ramach akcji Karmimy Psiaki.  


„Karma wraca” to hasło całej inicjatywy – dobro, które dajemy, prędzej czy później do nas wraca. Fundacja wierzy, że najefektywniejszym sposobem pomagania jest działanie „pomagania przy okazji”, które promuje. Tym razem jest to także okazja do doskonałej zabawy. Oto spot, w którym organizatorki akcji opowiadają o tym, jak i dlaczego warto wziąć w niej udział: https://www.youtube.com/watch?v=U1ezOiMA-lo.


Oto 3 proste kroki do wzięcia udziału: 
(1) Robisz zdjęcie z hasłem „Karma wraca”.
(2) Udostępniasz je (publicznie!) na swoim profilu społecznościowym – koniecznie dodając 3 hasztagi: #1selfie1posiłek #karmawraca #karmimypsiaki. 
(3) Na końcu Fundacja Sarigato przekazuje posiłki do schronisk z całej Polski. 


Przekazanie karmy będzie możliwe dzięki Partnerowi akcji, którym jest butik poświęcony czworonożnym ulubieńcom „Dog-a-porter”. Liczenie zebranych posiłków będzie odbywać się na stronie www.karmimypsiaki.pl/karmawraca.

Hasło „Karma wraca” ma również zachęcić do regularnego pomagania. W święta każdy z nas czuje, że warto pomagać – istotne jest jednak uświadomienie sobie, że nie musimy robić tylko tego raz w roku. To również okazja do dyskusji na temat bezdomnych zwierząt w schroniskach. 


Potrzeby w schroniskach są ogromne, dlatego też istnieje możliwość do regularnego pomagania, także jeśli tylko możesz i chcesz – dołącz: https://karmimypsiaki.pl/pomoc


Warto pomagać! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz