środa, 17 czerwca 2015

 'Błękitny Marsz Pokoju ONZ'
Organizacja Narodów Zjednoczonych działa na rzecz pokoju już 70 lat! Z tej okazji Ośrodek Informacji ONZ w Warszawie (UNIC/Warsaw) serdecznie zaprasza na ‘Błękitny Marsz Pokoju ONZ’, którego hasło przewodnie brzmi: #ChcePokojuNaSwiecie


Marsz odbędzie się w sobotę 20 czerwca 2015 r. o godz. 14.00, przy zbiegu ulic Nowego Światu    (nr 18) i Smolnej w Warszawie. 


Trasa przemarszu (1,8 km) będzie biegła wzdłuż Traktu Królewskiego i zakończy się na Placu Zamkowym pod Kolumną Zygmunta. Tego dnia w godzinach 18.00-24.00, aby podkreślić wagę tego wydarzenia zostanie podświetlony na błękitno Pałac Kultury i Nauki.


Marsz poprowadzi Dominika Kulczyk, która od lat działa charytatywnie na rzecz społeczności w kraju i na świecie. Wydarzenie organizowane jest przy współpracy z Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa ELSA Poland. Do udziału zostały zaproszone również osoby znane ze świata kultury, nauki i sportu oraz "Rodzina ONZ w Polsce": UNICEF, UNHCR, UNEP/GRID, WHO, UNESCO i Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ. Marsz zakończy Artur Żmijewski, Ambasador Dobrej Woli UNICEF, który odczyta Powszechną Deklarację Praw Człowieka. Głównym motywem kolorystycznym marszu będzie kolor błękitny. 


Zachęcam do wsparcia powyższej akcji!
Zrób sobie zdjęcie z hasłem przewodnim: #ChcePokojuNaSwiecie. 
Następnie opublikuj na swoim profilu (Facebook, Twitter, Instagram) używając hashtagów: #ChcePokojuNaSwiecie oraz #UN70.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz