piątek, 31 lipca 2015

Słownik Terminów Prawniczych
12 komentarzy:

 1. Fajny blog :) inkryminować!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komentarz. Zachęcam do subskrypcji, w celu otrzymywania informacji o nowych wpisach. Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 2. blog jest świetny! bardzo chciałabym się wybrać na prawo więc na pewno będę tu zaglądać! :)
  http://independentgirl98.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za pozytywny komentarz. Cieszę się, że również interesujesz się prawem i wiążesz z tym kierunkiem swoją przyszłość. Mam nadzieję, że mój blog okaże się dla Ciebie przydatny. Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Warto poznawać nowe verbum i tym samym powiększać zasób wyrazów, z których korzystamy podczas codziennych konwersacji. A język polski jest naprawdę piękny i bogaty w wiele wartościowych słów.

   Usuń
 4. Człowiek wciąż się uczy... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według mnie rozwój naukowy umożliwia nam poznanie siebie, innych ludzi, świata. Czytając, ucząc się, tworząc notatki, a przede wszystkim korzystając z dostępu do edukacji publicznej jesteśmy w stanie zmienić świat. Bowiem wiedza to możliwości, a człowiek uczy się całe życie.

   Usuń
 5. Lubię poznawać nowe słowa :) Fajny pomysł. Uważam, że wciąż za mało znamy nasz piękny język i używamy za dużo "amerykanskych" słów. A o polszczyznę trzeba dbać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komentarz. I zgadzam się w pełni, że język polski jest naprawdę piękny i bogaty w wiele wyjątkowych słów. Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komentarz. I zapraszam serdecznie do odwiedzania bloga, w celu znalezienia kolejnych wartych poznania słów. Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń