poniedziałek, 24 sierpnia 2015

"Współpraca z serwisem StudentPrawa.pl"


Mam niezwykłą przyjemność poinformować Was o współpracy medialnej, którą nawiązałam w ostatnim czasie z serwisem studenckim StudentPrawa.pl, który został Partnerem Medialnym bloga. W ramach powyższej współpracy wybrane teksty publikowane na blogu inspiracjadlaprawnika.blogspot.pl będą również udostępniane w serwisie StudentPrawa.pl. Dla mnie współpraca ta jest istotna, ze względu na możliwość dotarcia do grona studentów prawa, którzy jeszcze nie mieli okazji trafić na mojego bloga, a będąc czytelnikami serwisu będą mogli skorzystać z możliwość zapoznania się z interesującymi i wartościowymi tekstami dotyczącymi poruszanej przeze mnie tematyki prawnej. Mam nadzieję, że dzięki temu będę mogła dzielić się inspiracjami prawniczymi z większym gronem czytelników, którzy mają pośrednią lub bezpośrednią styczność z prawem. 
Serwis studentprawa.pl jest innowacyjną platformą skierowaną przede wszystkim do studentów kierunków prawniczych, czyli studentów prawa, administracji, prawa europejskiego, zarządzania, a także kierunku prawno-ekonomicznego. Zgodnie z promowaną ideą serwis ma umożliwiać integrację środowiska studentów prawa oraz działających w nim i na jego rzecz organizacji. W serwisie znajdują się treści traktujące głównie o edukacji i karierze zawodowej prawników in spe, aczkolwiek dostępne są informacje dotyczące kultury, sportu, a także turystki. 


Zdecydowałam się na podjęcie współpracy medialnej z serwisem StudentPrawa.pl, ponieważ służy on wspieraniu i promowaniu interesujących i wartościowych inicjatyw podejmowanych przez studentów prawa oraz koła naukowe i organizacje studenckie działające przy Wydziałach Prawa i Administracji w całej Polsce. Warto również wspomnieć, iż serwis StudentPrawa.pl prowadzony jest przez firmę BCSystem Sp. z o.o. świadczącą kompleksową obsługę dla kancelarii i działów firm z zakresu HR, Marketingu i Business Developmentu.

Zachęcam Was serdecznie do lektury, a także komentowania moich tekstów, które aktualnie są dostępne w serwisie StudentPrawa.pl: Dziecko jako właściciel praw i wolnościRola patrona w życiu aplikanta oraz Businesswoman w świecie prawa.

10 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy serwis, myślę, że warto skorzystać z jego oferty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za komentarz. Serdecznie polecam przeglądanie zarówno serwisu jak i bloga. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję współpracy!;) No i cieszę się, że znalazłam 'koleżankę po fachu' - zarówno blogowo jak i prawniczo:) Będę tu częściej zaglądać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za komentarz. Cieszę się, że dzięki blogowaniu mam możliwość poznawać wiele wartościowych osób, które mają podobne pasje i interesują się prawniczą tematyką. Twój blog jest również bardzo interesujący i będę tam częściej zaglądać. Pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę coraz więcej takich współprac :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję ślicznie za komentarz. Każda współpraca, która umożliwia rozwój i promuje wartościowe treści jest warta rozważenia. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja również gratuluję współpracy i życzę coraz więcej owocnych przedsięwzięć :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za komentarz. Również życzę wielu sukcesów w blogosferze. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń