środa, 29 marca 2017

"Ekonomiczny Turniej Analizy Prawa - rejestracja do 5 kwietnia"


Z inicjatywy studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Leona Koźmińskiego ruszyła druga edycja projektu edukacyjno-naukowego ETAP (Ekonomiczny Turniej Analizy Prawa). Organizatorem projektu jest Studenckie Koło Naukowe Ekonomicznej Analizy Prawa w SGH.


W ramach projektu odbędzie się druga edycja jedynego w Polsce konkursu z zakresu ekonomicznej analizy prawa skierowany do studentów uczelni wyższych, którego założeniem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych prac dwuosobowych zespołów,  a także wspieranie ich autorów na drodze dalszego rozwoju.

A jeśli interesujesz się prawem lub ekonomią i chcesz poszerzać swoją wiedzę na temat Brexit to dzięki Ekonomicznemu Turniejowi Analizy Prawa będziesz mieć okazję spotkać się z ekspertami od Brexitu i ekonomicznej analizy prawa, wziąć udział w finale w Sejmie RP i wygrać płatny staż w kancelarii DZP! Organizatorzy czekają na Twój krótki esej do 5 kwietnia! 


Temat eseju do etapu I korespondencyjnego: Czy Warszawa ma szansę zostać centrum finansowym Europy po Brexicie? Sytuacja centrów finansowych w Europie po opuszczeniu przez Wielką Brytanię struktur Unii Europejskiej.

Więcej informacji oraz rejestracja duetów do konkursu na stronie www.etap.edu.plRejestracja uczestników do 5 kwietnia włącznie: www.etap.edu.pl/rejestracjaRegulamin możecie przeczytać na stronie: www.etap.edu.pl/regulamin.


Blog "In§piracja dla Prawnika" objął projekt ETAP patronatem medialnym.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz