piątek, 30 czerwca 2017

"Blog Inspiracja dla Prawnika partnerem medialnym ELSA Poznań"

Z przyjemnością informuję, iż blog Inspiracja dla Prawnika został stałym Partnerem Medialnym Grupy Lokalnej Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poznań.

Dla mnie osobiście jest to wyjątkowa współpraca, bowiem przez ponad dwa lata byłam Dyrektorem ds. Public Relations w ELSA Poznań, a aktualnie posiadam status członka seniora, wspierając tym samym kolejnych członków Stowarzyszenia swoją wiedzą i doświadczeniem. W ELSA Poznań nawiązałam wiele wartościowych znajomości, które kontynuuje do dzisiaj. Nauczyłam się jak działać pod presją czasu, organizować pracę i koordynować duże projekty czy kampanie marketingowe. Dlatego też z perspektywy czasu wiem, że wstąpienie do Grupy Lokalnej ELSA Poznań było jedną z lepszych decyzji.


ELSA Poznań, działająca na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu powstała jako czwarta Grupa Lokalna w Polsce.

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa działa w całej Europie na trzech płaszczyznach: międzynarodowej, krajowej i lokalnej. Zrzeszając 30.000 członków z ponad 220 uniwersytetów w 42 krajach i posiadając ponad dwudziestoletnie doświadczenie ELSA stanowi szerokie forum wymiany doświadczeń jako największa na świecie organizacja zrzeszająca studentów prawa i młodych prawników.

Zachęcam Was serdecznie do odwiedzenia strony
ELSA Poznań oraz polubienia fanpage ELSA Poznań i ELSA Poland na portalu Facebook.

1 komentarz: