piątek, 13 lipca 2018

"Współpraca medialna 
z Wydawnictwem OD.NOWA"


Mam niezwykłą przyjemność poinformować Was, iż jako autorka bloga "Inspiracja dla Prawnika" podjęłam współpracę medialną z Wydawnictwem prawniczym Od.Nowa. Zdecydowałam się na podjęcie niniejszej współpracy ze względu na fakt, iż Wydawnictwo Od.Nowa pomaga studiować prawo, publikuje wartościowe pomoce naukowe i patronuje interesującym inicjatywom podejmowanym przez studentów prawa, koła naukowe i organizacje studenckie działające przy Wydziałach Prawa i Administracji w całej Polsce. 
Wydawnictwo Od.Nowa to prawdopodobnie najbardziej innowacyjny wydawca na rynku publikacji prawniczych, które znane jest zarówno ze słynnych "białych kodeksów", jak również z wielu pomocy w edukacji prawniczej. Ponadto w ramach oferty Wydawnictwa możecie zakupić kodeksy, serię Last Minute, serię Diagramy, Eko-torby, T(oga)-shirty oraz wiele innych wartościowych i inspirujących produktów. 

Warto wspomnieć, iż Wydawnictwo prawnicze Od.Nowa rozpoczęło swoją działalność w 2002 roku w Bielsku-Białej jako sukcesor oficyny „Park” funkcjonującej od 1989 roku. Zajmuje się publikowaniem przede wszystkim książek prawniczych, pomagając w ten sposób studentom i aplikantom poszerzać oraz zgłębiać wiedzę tym obszarze. Ponadto, publikacjami Wydawnictwa Od.Nowa posługują się sędziowie, adwokaci i radcy prawni. W ofercie wydawnictwa możecie znaleźć m.in. zbiory przepisów, diagramy, warsztaty, repetytoria. 


W ramach nawiązanej współpracy medialnej 
mam dla Was miłą niespodziankę! :)


Od dziś w ramach zakupów w internetowym sklepie Wydawnictwa Od.Nowa możecie skorzystać z kodu rabatowego: inspiracjadlaprawnika, dzięki któremu otrzymacie 20% zniżki. Pamiętajcie, aby po podsumowaniu zakupów wpisać kod rabatowy w ramkę kupony i dopiero wtedy przejść do realizacji zamówienia.


KOD RABATOWY: inspiracjadlaprawnika

Zachęcam Was również serdecznie do odwiedzenia zarówno strony internetowej, jak i polubienia ich fanpage Wydawnictwa Od.Nowa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz