poniedziałek, 8 kwietnia 2019


W imieniu Iustitia Oddział Wielkopolski działającego we współpracy z Łańcuchem Światła Poznań mam przyjemność zaprosić Was serdecznie do udziału w szóstym spotkaniu z cyklu spotkań "Prawo warte Poznania",  którego prelegentem będzie sędzia Bartłomiej Przymusiński.


„Prawo Warte Poznania” to seria nieformalnych spotkań, których celem jest edukacja, podnoszenie świadomości prawnej obywateli, a także merytoryczna dyskusja na temat bieżących kwestii związanych z prawem.

"Bartłomiej Przymusiński jest sędzią z wieloletnim stażem oraz jednym z inicjatorów Łańcucha Światła. Od kilku lat pełni funkcję Rzecznika prasowego Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia". Ponadto angażuje się w liczne akcje propagujące świadomość prawną, np. Rozprawa Wilka, Sędziowie na Pol'and'Rock, “Prawo warte Poznania”."

Siódme spotkanie z cyklu "Prawo warte Poznania" odbędzie się już 11 kwietnia 2019 roku o godz. 19.00 w Fundacji Malta (I piętro). W trakcie spotkania uczestnicy wydarzenia będą mieli również możliwość zadawania pytań. 

Blog "In§piracja dla Prawnika" objął cykl 
spotkań "Prawo warte Poznania" patronatem medialnym.

4 komentarze:

 1. Spotkania z sędziami są zawsze bardzo interesujące. Ich opinia na temat obecnych sytuacji jest najczęściej bardzo odmienna od tych najpopularniejszych. Dlatego zawsze warto wysłuchać co mają do powiedzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny blog i znakomicie prowadzony. :) Zazwyczaj ludzie idą w schematy i publikują rzeczy typu formułki, który każdy student znajdzie w podręcznikach. Natomiast informacje o spotkaniach czy ciekawych wydawnictwach to wprost idealny content na blog tego typu. :) Pozdrawiam i powodzenia w dalszym rozwijaniu strony!

  OdpowiedzUsuń
 3. Sędziowie to najbardziej prestiżowy zawód ze wszystkich prawniczych. Jednak wyszkolenie się w tym zawodzie jest niezwykle trudne. Wymaga przy tym bardzo dużo wyrzeczeń

  OdpowiedzUsuń
 4. Sędziowie często pracują na uczelniach wykładając różne dziedziny prawa. Widać to gołym okiem, sędzia w zawodzie dużo ciekawiej uczy dane przedmiotu. Dlatego na takie wykłady warto chodzić.

  OdpowiedzUsuń