środa, 13 listopada 2019


W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Mediacji Akademickiej "Konsensus" oraz Koła Naukowego Prawa Cywilnego i Rodzinnego, działających na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, zapraszam serdecznie do udziału w organizowanym wspólnie wydarzeniu - Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Mediacje w sprawach rodzinnych", która odbędzie się już 20 listopada 2019 roku na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Wydarzenie jest częścią obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji.


Inicjatywa kierowana jest do studentów, doktorantów, absolwentów wyższych uczelni, jak i mediatorów, o różnym doświadczeniu w swojej pracy oraz wszystkich innych zainteresowanych. Celem organizatorów zainspirowanie uczestników wydarzenia do wymiany uwag i doświadczeń oraz przeprowadzenia szerokiej dyskusji o znaczeniu mediacji rodzinnej w dzisiejszej rzeczywistości. Istotnym w tym aspekcie jest spojrzenie na przedmiotowe zagadnienie przez pryzmat zarówno miłośników jak i sceptyków mediacji rodzinnych, a także wykwalifikowanych praktyków. 

Organizatorzy liczą na obecność w charakterze uczestników biernych gości z całej Polski, pragnących zgłębić swoją wiedzę z zakresu mediacji w sprawach rodzinnych. Uczestnictwo bierne jest bezpłatne, aczkolwiek wymaga wcześniejszego zgłoszenia (formularz dostępny na stronie wydarzenia). Istnieje możliwość uzyskania certyfikatu potwierdzającego udział w konferencji. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać na stronie wydarzenia na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/520955942021766/


Blog "In§piracja dla Prawnika" objął 
OKN „Mediacje w sprawach rodzinnych" 
patronatem medialnym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz