czwartek, 24 października 2019

Ogólnopolską Konferencję Naukową 
"Ochrona dóbr osobistych naruszonych Internecie"

W imieniu Koła Naukowego Prawa Procesowego Cywilnego działającego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zapraszam serdecznie do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Ochrona dóbr osobistych naruszonych Internecie", która odbędzie się 7 grudnia 2019 roku na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu (al. Niepodległości 53, aula prof. Radwańskiego - II piętro).Zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska i nie tylko... Dobra osobiste. Wartości najściślej związane z jednostką, w nieodłącznej sferze jej społecznego funkcjonowania, jaką jest Internet. Kiedy mamy do czynienia z ich naruszeniem? Jak dochodzić ich ochrony? Odpowiedzi na wskazane pytania oraz wiele innych otrzymacie uczestnicząc w przedmiotowej konferencji naukowej.

Radę Naukową Konferencji tworzą prof. zw. dr hab. Janina Panowicz-Lipska, prof. ucz. dr hab. Marcin Walasik, prof. ucz. dr hab. Krzysztof Mularski oraz dr Krzysztof Drozdowicz.

Zapisy dla uczestników biernych: https://bit.ly/34vbe5c. Każda zapisana osoba w punkcie rejestracji w dniu wydarzenia będzie mogła otrzymać zaświadczenie potwierdzające udział w Konferencji. Więcej informacji dostępnych na stronie wydarzenia na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/513759616104336.


Blog "In§piracja dla Prawnika" objął 
OKN „Ochrona dóbr osobistych naruszonych Internecie" 
patronatem medialnym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz