środa, 27 maja 2020Jesteś absolwentem prawa i planujesz przystąpić się do egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką lub radcowską? Szukasz aplikacji, która pomoże Ci skutecznie przejść przez proces przygotowań? Jeśli dwa razy odpowiedziałeś tak to mam dla Ciebie idealne rozwiązanie - intuicyjną i łatwą w użyciu aplikację "Zostań aplikantem". W ramach aplikacji dostępnych jest ponad 12 tysięcy pytań testowych. Aplikacja umożliwia śledzenie postępów w nauce, tworzenie własnych fiszek prawniczych oraz wyświetlanie treści przepisu, którego dane pytanie dotyczy. Dostęp do pełnej bazy pytań uaktywnia się po dokonaniu płatności, której wysokość uzależniona jest od wybranego pakietu, tj. dostęp na jeden miesiąc, dostęp trzy miesiące lub dostęp do pełnej bazy pytań do końca września 2020 roku. Każdy pakiet gwarantuje pełną funkcjonalność oraz możliwość rozwiązywania testów zarówno w aplikacji mobilnej, jak i serwisie internetowym.Idea "Zostań aplikantem" powstała jako odpowiedź na brak skutecznego narzędzia do nauki do egzaminu wstępnego na aplikacje adwokacką i radcowską. Głównym celem autorów projektu było stworzenie platformy, która naukę do egzaminu wstępnego ułatwi i usystematyzuje, a przede wszystkim będzie odpowiadała potrzebom grupy odbiorców, którym jest dedykowana. 

Osobiście od ponad ponad miesiąca korzystam z "Zostań aplikantem". Aplikacja wyróżnia się na tle innych funkcjonalnością oraz przejrzysty i bardzo intuicyjnym systemem, który umożliwia szybkie przejście do poszczególnych opcji, a tym samym rozwiązywanie testów w każdym możliwym czasie i miejscu. Bardzo doceniam też dostępny w ramach aplikacji kalendarz, dzięki któremu mogę planować naukę w konkretne dni, jak również śledzić na bieżąco nowelizacje poszczególne akty prawne, a tym samym na jakie zmiany należy zwrócić uwagę podczas rozwiązywania testów z danej dziedziny prawa. Kalendarz umożliwia również dodawanie własnych notatek. Funkcja ta szczególnie spodoba się osobom, które opracowały własny plan nauki i zależy im, aby wszystkie notatki związane z przygotowaniem do egzaminu wstępnego na aplikację przechowywać w jednym miejscu. 

Niemniej jednak, jeśli wciąż zastanawiasz się, czy warto zainwestować w dostęp do aplikacji, to przedstawiam Ci najważniejsze zalety "Zostań aplikantem":

  • dostęp do pytań ze wszystkich aktów prawnych z wykazu tytułów aktów prawnych na egzamin wstępny na aplikacje adwokacką i radcowską w 2020 roku, pytania z egzaminów wstępnych z lat 2010-2019 (na aplikacje adwokacką i radcowską) oraz z lat 2013-2019 (na aplikacje sędziowską i prokuratorską),

  • możliwość podglądu ukończonych testów oraz sprawdzenia jaki procent pytań z danej kategorii został rozwiązany, co ułatwia śledzenie postępów w nauce,

  • rozbudowany moduł statystyk pokazujący m.in ukończone testy, liczbę pytań jakie pozostały jeszcze do rozwiązania i średnią skuteczność,

  • system inteligentnych powtórek wykorzystujący tzw. metodę Leitnera, która pozwala na skuteczne zapamiętanie materiału,

  • możliwość szybkiego i skutecznego przygotowania do egzaminu w domu, a także w drodze do pracy czy na zajęcia,

  • codzienna aktualizacja pytań do obowiązującego na dany dzień stanu prawnego,

  • ponadto wszystkie pytania zostały ułożone i zweryfikowane przez adwokat, która na egzaminie wstępnym uzyskała 139 punktów, a na egzaminie adwokackim średnią 5.0.


W ramach nawiązanej współpracy z  twórcami aplikacji "Zostań aplikantem" wygenerowano specjalnie dla czytelników bloga "In§piracja dla Prawnika"
KOD RABATOWY << ZTAB51D9H9BF >>
upoważniający do 15 % zniżki na zakup dostępu do pełnej bazy pytań
(dostęp do dnia egzaminu zaplanowanego na 26 września 2020 roku).
Kod rabatowy obowiązuje tylko do końca czerwca. 


Mobilna wersja "Zostań aplikantem" dostępna zarówno w ramach sytemu Android, jak i iOS. Natomiast więcej informacji na temat samej aplikacji oraz dostęp do wersji testowej znajdziecie na stronie internetowej: zostanaplikantem.pl.

1 komentarz: