niedziela, 22 czerwca 2014

„Wolters Kluwer  -  wydawnictwo dla profesjonalistów”Wolters Kluwer SA jest największym wydawcą publikacji prawniczych oraz biznesowych na polskim rynku. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera powyższe podmioty w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw.

Wolters Kluwer SA jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer, który jest globalną i wiodącą firmą wydawniczą i dostawcą usług informacyjnych. Wolters Kluwer prowadzi działalność w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej oraz regionie Azji i Pacyfiku. Centrala Wolters Kluwer znajduje się w Alphen aan den Rijn w Holandii. W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer SA znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia i konferencje. 

Misją Wolters Kluwer jest dostarczanie profesjonalnym odbiorcom aktualnych, kompleksowych i rzetelnych opracowań oraz informacji dotyczących zagadnień prawnych i biznesowych.


Wolters Kluwer buduje swoją pozycję na rynku opierając się na pięciu zasadach: nastawieniu na klienta, innowacyjności, odpowiedzialności, prawości oraz tworzeniu nowych wartości. Wartości te stanowią podstawę, na której budowane są wszystkie marki Wolters Kluwer SA. 


Wydawnictwo Wolters Kluwer prowadzi również serwis Student.LEX.pl dedykowany studentom prawa oraz kierunków pokrewnych. Powstał w 1999 r. i od tego czasu stał się kompleksowym źródłem wiedzy dla studentów. Zawiera elementy systemu informacji prawnej LEX, materiały egzaminacyjne, opracowania pytań oraz kazusy prawne.

Zachęcam do odwiedzania stron:Księgarnia ProInfo: http://www.profinfo.pl/
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz