poniedziałek, 17 lipca 2017

"Konferencja Otwierająca 
międzynarodowy projekt – ELSA Summer 
Law School w Poznaniu"


W imieniu ELSA Poznań mam przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych tematyką własności intelektualnej na Konferencję Otwierającą międzynarodowy projekt, jakim jest Summer ELSA Law School. Konferencja odbędzie się 24 lipca w budynku Wydziału Prawa i Administracji UAM, Auditorium Maximum, start o godzinie 10:00. 

Poznań już po raz 4 będzie przez tydzień gościł studentów z całej Europy. Projekt ten ma na celu umożliwienie zagłębienie się studentom w wybrany przez nich dział prawa, ale także poznanie kultury miejsca, do którego przyjeżdżają. ELSA Law School to także doskonała okazja do poznania ludzi i nawiązania nowych znajomości. 

Summer ELSA Law School w Poznaniu skupiony jest co roku wokół tematyki prawa własności intelektualnej. Tegoroczna edycja ma temat: Creative Law & Business. Wśród prelegentów znajdują się m.in. Oliver Spieker (GÖRG), Peter Wright (DigitalLawUK) oraz adw. Magldalena Korol (IP Legal Adwokaci). Pełna agenda dostępna na stronie wydarzenia.

Dodatkowo Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu oraz Wielkopolska Izba Adwokacka przyznała punkty szkoleniowe za udział w wydarzeniu. Radcowie prawni otrzymają 5 punktów, natomiast adwokaci 6.

Nad wydarzeniem Patronat Honorowy objęli: Poznański Park Naukowo - Technologiczny, I Prezes SN prof. Małgorzata Gersford, Munich Intellectual Property Law Center. Projekt zrealizowany dzięki dofinansowaniu Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Wszystkie szczegóły dotyczące Konferencji znajdziecie na stronie wydarzenia. A wszelkie informacje na temat Summer ELSA Law School w Poznaniu poznacie zaglądając na stronę projektu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz