piątek, 13 września 2019



W imieniu Stowarzyszenia "Modne Prawo" z przyjemnością zachęcam Was do udziału w wydarzeniu "OKN Poniedziałkowe wieczorne ogólnopolskie konferencje naukowe", które odbędzie się już 16 września 2019 roku o godz. 16.00 w ClockWork Poznań (ul. Słowackiego 55/1).




Stowarzyszenie "Modne Prawo" idąc z duchem czasu planuje popularyzować nowoczesne ujęcie prawa – prostego, niebojącego się pożytecznej kontrowersji. Głównym celem jest wyjście poza szablonowy model wielogodzinnych nużących uczelnianych dyskusji czy recytowania niezrozumiałych przepisów, dlatego też członkowie Stowarzyszenia zapraszają do współpracy osoby "zaprzyjaźnione" z twórczością online, którzy rozumieją model uniwersalnego przekazu, niezależnego od wieku, czy wykształcenia. Konferencje mają charakter interdsyplinarny choć w szczególności do udziału czynnego zaproszeni są przedstawiciele świata prawniczego, medycznego i politechnicznego.

W ramach przedmiotowego wydarzenia przedstawione zostaną prelekcje dotyczące prawa w XXI wieku m.in. potrzeby ustawy dotyczącej śmierci internetowej, legalizacji związków partnerskich z uwzględnieniem instytucji adopcji, edukacji seksualnej według wytycznych WHO, tendencji feministycznych, ruchów antyszczepionkowców, mowy nienawiści, tzw. hejtu, przemocy psychicznej, patostreamingu, tzw. dyrektywy plastikowej, marketingu kancelarii czy dóbr osobistych przyszłości. Organizatorzy zachęcają do zadawania pytań oraz czynnego udziału w dyskusjach, które będą miały miejsce po każdej prelekcji.

Jednocześnie z przyjemnością informuję, że w ramach przedmiotowego wydarzenia będę miała zaszczyt wystąpić wraz z Panią Mecenas Katarzyną Magnuszewską. W ramach wystąpienia przedstawimy meandry zawodu adwokata kościelnego w formie wywiadu, a właściwie swobodnej pogawędki bez tzw. uniwersyteckiego patosu.

Więcej informacji na temat "OKN Poniedziałkowe wieczorne ogólnopolskie konferencje naukowe" na stronie Stowarzyszenia "Modne Prawo" oraz na stronie wydarzenia na portalu Facebook.


Blog "In§piracja dla Prawnika" objął 
"OKN Poniedziałkowe wieczorne ogólnopolskie konferencje naukowe" 
patronatem medialnym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz