poniedziałek, 9 września 2019

"Prawo warte Poznania: spotkanie z SSR Moniką Frąckowiak oraz SSR Bartłomiejem Przymusińskim"

W imieniu Iustitia Oddział Wielkopolski działającego we współpracy z Łańcuchem Światła Poznań mam przyjemność zaprosić Was serdecznie do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu "Prawo warte Poznania", którego prelegentami będą SSR Monika Frąckowiak i SSR Bartłomiej Przymusiński. 

Bartłomiej Przymusiński
jest sędzią z wieloletnim stażem oraz jednym z inicjatorów Łańcucha Światła. Od kilku lat pełni funkcję Rzecznika prasowego Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia". Ponadto angażuje się w liczne akcje propagujące świadomość prawną, np. "Rozprawa Wilka", Sędziowie na "Pol'and'Rock" czy “Prawo warte Poznania”.

Monika Frąckowiak jest sędzią w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu. Od lat angażuje się społecznie i działa na rzecz budowania większej świadomości prawnej wśród obywateli. Jest członkinią zarządu wielkopolskiego oddziału Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia" wraz z którym dwukrotnie wzięła udział w festiwalu "Pol'and'Rock" w Kostrzynie nad Odrą. Sędzia Monika Frąckowiak od 2017 roku jest w zarządzie Europejskiego Stowarzyszenia Sędziów i Prokuratorów dla Demokracji i Wolności "MEDEL".

„Prawo Warte Poznania” to seria nieformalnych spotkań, których celem jest edukacja, podnoszenie świadomości prawnej obywateli, a także merytoryczna dyskusja na temat bieżących kwestii związanych z prawem. Kolejne spotkanie odbędzie się już 17 września 2019 roku o godz. 19.00 w siedzibie Fundacji Malta w Poznaniu (I piętro, ul. Ratajczaka 44). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. W trakcie spotkania publiczność może zadawać pytania. Wydarzenie będzie transmitowane na stronie wydarzenia na portalu Facebook.


Blog "In§piracja dla Prawnika"
objął cykl spotkań "Prawo warte Poznania" patronatem medialnym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz